Vážení spoluobčané srdečně Vás zveme na veřejné jednání Zastupitelstva městyse Častolovice, které se koná ve středu 7. února od 16:00 hod. na Úřadu městyse Častolovice - Galerie Antonína Hudečka. Program jednání: zahájení, určení zapisovatele a ověřovatelé zápisu, jmenování návrhové komise, schválení programu jednání, úvěr DSO Obecní Voda, Pravidla pro poskytování dotací na rok 2018, žádost na odkup movitých věcí, diskuse, usnesení a závěr.

Výbor Základní organizace ČZS Častolovice zve všechny zájemce na DEGUSTACI JABLEK, která se koná v sobotu 3. 2. 2018 v 14:00 hod. v zahrádkářské klubovně v Častolovicích. Hodnoceny budou jak nové a perspektivní odrůdy, tak současně pěstované. Zajímavé bude jejich porovnání s dříve pěstovanými odrůdami. Zváni jsou všichni zájemci a milovníci ovoce. Každý účastník dostane po vyhodnocení výsledky degustace a tím doporučení pro pěstování těch nejlepších jablek.

Místní knihovna Častolovice Vás srdečně zve na VIRTUÁLNÍ UNIVERZITU TŘETÍHO VĚKU - téma: Čínská medicína v naší zahrádce. Začínáme ve čtvrtek 15. února 2018. Kontakt tel. 778 764 703.