Oznamujeme občanům, že v pátek 2. února 2018 dojde na většině území městyse k odstávce vody z důvodu neodkladné opravy uzávěrů na křižovatce ulic Sokolská, Havlíčkova a Školská. Předpokládaná doba odstávky vody bude od 7:30 do 14:30 hodin. Zítra bude pracovníky společnosti Aqua Servis ještě upřesněno, konkrétně kterých ulic se bude odstávka týkat.

Vážení spoluobčané srdečně Vás zveme na veřejné jednání Zastupitelstva městyse Častolovice, které se koná ve středu 7. února od 16:00 hod. na Úřadu městyse Častolovice - Galerie Antonína Hudečka. Program jednání: zahájení, určení zapisovatele a ověřovatelé zápisu, jmenování návrhové komise, schválení programu jednání, úvěr DSO Obecní Voda, Pravidla pro poskytování dotací na rok 2018, žádost na odkup movitých věcí, diskuse, usnesení a závěr.

Pan doktor Plšek oznamuje, že zítra, tj. 1. února, a 8. února neordinuje.

Výbor Základní organizace ČZS Častolovice zve všechny zájemce na DEGUSTACI JABLEK, která se koná v sobotu 3. 2. 2018 v 14:00 hod. v zahrádkářské klubovně v Častolovicích. Hodnoceny budou jak nové a perspektivní odrůdy, tak současně pěstované. Zajímavé bude jejich porovnání s dříve pěstovanými odrůdami. Zváni jsou všichni zájemci a milovníci ovoce. Každý účastník dostane po vyhodnocení výsledky degustace a tím doporučení pro pěstování těch nejlepších jablek.