Pan MUDr. Plšek oznamuje, že zítra, tj. dne  25. ledna nebude ordinovat.

Dnes se na náměstí v Častolovicích  našel svazek klíčů. K vyzvednutí zde na ÚM Častolovice.

Oznamujeme občanům, že II. kolo volby prezidenta ČR se uskuteční v pátek 26. ledna 2018 od 14:00 - 22:00 hodin a v sobotu dne 27. ledna 2018 od 8:00 - 14:00 hodin. Místem konání volby prezidenta ČR je volební okrsek č. 1 se sídlem v budově Úřadu městyse Častolovice, Masarykova 10, Častolovice – Klub důchodců (zasedací místnost), umístěná v přízemí budovy. Hlasovací lístky pro druhé kolo volby prezidenta ČR volič obdrží ve dnech konání volby a to ve volební místnosti. Volič může požádat ze závažných, zejména zdravotních důvodů Úřad městyse a ve dnech voleb i okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena. V takovém případě okrsková volební komise vyšle k voliči 2 své členy s přenosnou volební schránkou, úřední obálkou a hlasovacími lístky.

Team Kina Častolovice Vás srdečně zve na film PO STRNIŠTI BOS, který se bude promítat tento pátek 26. ledna od 20:00 hod., vstupné 60 Kč. Dále Vás zveme na komedii POHÁDKY PRO EMU, která se promítá v neděli 28. ledna od 16:00 hod., vstupné 40 Kč.