Místní knihovna v Častolovicích bude ve čtvrtek 2. listopadu 2017 uzavřena.

SDH Hřibiny-Paseky a Hospoda U Myslivce v Hřibinách zve všechny na POSVÍCENÍ s taneční zábavou 3. - 6. 11. 2017. Posvícenské hody - zabíjačka, posvícenské menu. V sobotu 4. 11. hraje skupina Duha music od 19:00 hod..

Místní knihovna Častolovice Vás srdečně zve na výstavu fotografií Petra Václavíka "ZÁMECKÁ ZÁKOUTÍ". Výstava potrvá do konce listopadu.

Myslivecký spolek Střezmá Olešnice a městys Častolovice Vás srdečně zvou na taneční zábavu POSLEDNÍ LEČ, která se koná v sobotu 11. listopadu od 20:00 hod. na sále U Lva v Častolovicích. Vstupné je 100 Kč – vstupenky je možné zakoupit v úřední dny na Úřadu městyse Častolovice.

Smíšený pěvecký sbor ORLICE zve všechny příznivce sborového zpěvu na SLAVNOSTNÍ KONCERT K 155. VÝROČÍ  svého založení. Koncert se koná v SK Rabštejn v Kostelci nad Orlicí 3. listopadu 2017 od 18:00 hod.