Oznamujeme občanům, že dne 27. října 2017 dojde k přerušení dodávky elektrické energie a to od 7:30 do 18:30 a to v ulicích: B. Němcové, Havlíčkova, Husova, Jiráskova, Komenského, Na Skalce,  Tylova a Žižkova. Podrobný rozpis včetně čísel popisných najdete na webových stránkách čez distribuce sekce odstávky a na stránkách městyse.

Městys Častolovice ve spolupráci s Kulturní komisí Vás srdečnou zve na vražednou komedii Pět sester v akci, která se koná v pátek 27. října 2017 od 20:00 hodin na Sále U Lva v Častolovicích. Vstupné je 80 Kč.

Místní knihovna v Častolovicích Vás tento pátek 27. října 2017 od 17:00 hodin srdečně zve na autorské čtení VĚRY FINA a jejích knih s duší.

Městys Častolovice ve spolupráci s Kulturní a Spolkovou komisí Vás srdečně zvou v sobotu 28. října 2017 od 19:00 hod. na 25 let kapely ŠPUNT na sál U Lva v Častolovicích. Můžete se těšit na vstoupení taneční skupiny Country energies TJ Sokol Kameničná a hudební vystoupení skupin Špunt, Po svých a Kamulet, vstupné 50 Kč.

Myslivecký spolek Střezmá Olešnice a městys Častolovice Vás srdečně zvou na taneční zábavu POSLEDNÍ LEČ, která se koná v sobotu 11. listopadu od 20:00 hod. na sále U Lva v Častolovicích. Vstupné je 100 Kč – vstupenky je možné zakoupit v úřední dny na Úřadu městyse Častolovice.