Oznamujeme občanům, že Volby do Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky se uskuteční v pátek dne 20. října 2017 od 14:00 - 22:00 hodin a v sobotu dne 21. října 2017 od 8:00 - 14:00 hodin. Místem konání voleb je volební okrsek č. 1 se sídlem v budově Úřadu městyse Častolovice - Klub důchodců (zasedací místnost), umístěná v přízemí budovy. Volič může požádat ze závažných, zejména zdravotních důvodů Úřad městyse a ve dnech voleb i okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

MUDr. Klejmová oznamuje občanům, že ve dnech: Pátek 20. 10., Pondělí 23. 10. a Úterý 24. 10. neordinuje z důvodu čerpání dovolené. Zástup je MUDr. Matějusová Kostelec nad Orlicí v dopoledních hodinách.

Místní knihovna v Častolovicích Vás srdečně zve na PODZIMNÍ TVOŘENÍ PRO MALÉ A VELKÉ ve středu 18. 10. 2017 od 15 hod.. Na místě si můžete zakoupit okrasné dýně, korpusy na tvoření věnečků. Dále Vás srdečně zve na výstavu fotografií Petra Václavíka "ZÁMECKÁ ZÁKOUTÍ" v měsících říjen - listopad 2017.