Přijměte pozvání na veřejné jednání ZM Častolovice, které se koná ve čtvrtek 14. září 2017 od 16. hodin na Úřadu městyse Častolovice - Galerie Antonína Hudečka.

Program jednání:

1. Zahájení

2. Určení zapisovatele a ověřovatelé zápisu

3. Jmenování návrhové komise

4. Schválení programu jednání

5. Kontrolní zpráva o plnění usnesení Zastupitelstva městyse Častolovice

6. Rada městyse Častolovice

7. Rozpočtové opatření městyse Častolovice ZM/3/2017

8. Kupní smlouvy v ulici Mírová

9. Dražební vyhláška

10. DSO Obecní Voda

11. Dodatek č. 2 ke smlouvě o budoucí smlouvě kupní s Královéhradeckým krajem

12. Diskuze

13. Usnesení a závěr

Sbor dobrovolných hasičů Častolovice za podpory městyse Častolovice si Vás dovoluje pozvat na XII. ROČNÍK MEMORIÁLU MIRKA FRÝDY a XXI. ročník soutěže "O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE ČASTOLOVICE" v požárním útoku a to dne 16. září 2017 od 10:00 hodin na Sokolské zahradě. Vstup zdarma, občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

Kulturní komise v Častolovicích Vás srdečně zve na ČESKÝ VARHANNÍ FESTIVAL 2017 11. ROČNÍK, kostel sv. Víta v sobotu 16. září 2017 v 18:00 hodin, Aleš Nosek - varhany, vstupné 80 Kč.

Hledáme skladníka-prodejce s platným řidičským průkazem na VZV na prodejnu stavebního materiálu ze dřeva. Práce na plný úvazek. Požadujeme znalost v oboru prodeje, flexibilitu, jednání se zákazníky. Více informací na tel.: 603 858 627 nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zkušenosti v oboru jsou vítané.

Sportovní a kulturní areál Olešnice pořádá v pátek 15. 9. 2017 od 17:00 hod. POSLEDNÍ GRILOVÁNÍ - grilované makrely, kuřecí a vepřové steaky, klobáska. Srdečně Vás zve personál areálu.