Přijměte pozvání na veřejné jednání ZM Častolovice, které se koná ve středu 14. června od 16. hodin na Úřadu městyse Častolovice - Galerie Antonína Hudečka. Program jednání je vyvěšen na úřední desce a el. úřední desce.

Oznamujeme občanům, že paní MUDr. Klejmová tuto středu 14. 6. 2017 neordinuje. Zástup je paní MUDr. Matějusová v Kostelci nad Orlicí.

Klub důchodců Častolovice pořádá ve čtvrtek 15. června zájezd na zámek KUKS. Máme ještě pár volných míst. Kdo by chtěl jet s námi, ať se přihlásí u paní Rohlenové nebo na telefonu 605 045 546, přednost mají důchodci.

Městys Častolovice Vás zve na Častolovickou pouť ve dnech 16. - 18. 6. 2017 v Sokolském parku v Častolovicích. Vstup na doprovodný program ZDARMA. Sponzoři: Městys Častolovice, organizátoři pouti: Monika Růžičková a všichni majitelé atrakcí.