MUDr. Klejmová oznamuje, že v pátek 28. 4. a v úterý 2. 5. nebude ordinovat z důvodu dovolené. Zástup je MUDr. Matějusová, Kostelec nad Orlicí v dopoledních hodinách.

Upozorňujeme majitelé psů, že mají povinnost uhradit poplatek za psa na rok 2017 nejpozději do 25. dubna dle vyhlášky o místním poplatku ze psů. Poplatek můžete uhradit zde na Úřadu městyse Častolovice nebo si vyžádat složenku. V případě, že nebude poplatek uhrazen včas, může ÚM zvýšit poplatek až na trojnásobek.

Kulturní a Spolková komise, AFK Častolovice, SRPDŠ-MŠ a Městys Častolovice pořádá PÁLENÍ čARODĚJNIC, v areálu AFK Častolovice v neděli 30. dubna 2017. Program:

18:00 - 19:00 soutěže pro děti, dílničky pro šikovné ručičky, hudební produkce pro děti, představení hasičské techniky,

19:00 zapálení hranice

20:00 ohnivá chemická laboratoř

21:00 živá kapela 4 WATTY.

Občerstvení zajištěno: grilované prase, grilovaná kuřata, párky a klobásy z udírny.

Firma Havelka, Váš dodavatel pevných paliv, oznamuje: Jarní slevy začaly.

- nejlevnější uhlí v roce 2017

- Na podzim uhlí opět nebude

- doprava a složení pásem zdarma nad 40 q!

Uhlí objednávejte na tel. lince 725 027 704 nebo na www.havelka.cz

Pizzerie La Strega v Týništi nad Orlicí přijme zaměstnance a brigádníky na pozici číšník nebo servírka a pomocná síla do kuchyně. Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. Více informací osobně v pizzerii nebo na tel. čísle 736 161 752,

Rychlé občerstvení kebab v Týništi nad Orlicí přijme zaměstnance nebo brigádníky. Zájemci volejte na telefonní číslo pana Hladíka 736 161 752.