Důležité hlášení:

NAŘÍZENÍ STÁTNÍ VETERINÁRNÍ SPRÁVY vydává mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy - aviární influenzy. Tato mimořádná veterinární opatření jsou vydávána na základě potvrzení výskytu nebezpečné nákazy v lokalitě Žďár nad Orlicí. Katastr Častolovice spadá tímto nařízení do pásma DOZORU. Obci Častolovice se v pásmu dozoru nařizuje: provést nejpozději do 14. 2. 2017 soupis všech komerčních chovatel drůbeže, informovat veřejnost způsobem obvyklým, s cílem zvýšit povědomí o nákaze mezi chovateli drůbeže nebo jiného ptactva chovaného v zajetí, lovci, pozorovateli ptáků. Bližší informace můžete nalézt na internetových stránkách městyse nebo na úředních deskách.

SRPŠ při Základní škole a mateřské škole Častolovice Vás srdečně zve na DISCO PLES v pátek 10. února 2017 od 20:00 hod. na sále v restauraci BESEDA v Častolovicích, vstupné je 80 Kč, k tanci a poslechu hraje DJ Jiří Hejčl.

Team Kina Častolovice Vás srdečně zve na krimi thriller  PROBUZENÍ, který se bude promítat v pátek 10. února od 20:00 hod. na sále U Lva v Častolovicích, vstupné je 60 Kč. Občerstvení je zajištěno.

Sbor dobrovolných hasičů Hřibiny a Svaz žen Hřibiny-Ledská zve všechny na Hasičsko-babský bál v sobotu 11. února 2017 v hostinci U myslivce v Hřibinách od 20:00 hod. K poslechu a tanci hraje skupina "Duhamusic".