ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí pobočka Častolovice ve spolupráci s kulturní komisí městyse Častolovice pořádá TRADIČNÍ POLOLETNÍ KONCERT dnes 31. ledna 2017 od 17:00 hod. Častolovice sál U Lva. Všichni jste srdečně zváni.

Místní Knihovna v Častolovicích zve děti KAŽDÝ ČTVRTEK DO KNIHOVNY NA POHÁDKU po celý únor mimo 16. 2. 2017 vždy od 16:00 hod., možná přijdou na pomoc maňásci.

Team Kina Častolovice Vás srdečně zve na komedii/drama DĚKUJEME, ŽE KOUŘÍTE, který se bude promítat v pátek 3. února od 20:00 hod. na sále U Lva v Častolovicích, vstupné je 60 Kč, a na animovanou rodinnou pohádku PÁN ZLODĚJŮ, která se bude promítat v neděli 5. února od 16:00 hod. na sále U Lva v Častolovicích, vstupné je 40 Kč. Občerstvení je zajištěno.

Základní organizace ČZS Častolovice zve všechny zájemce na degustaci - ochutnávku jablek, která se uskuteční v sobotu 4. 2. 2017 od 14:00 hod. v zahrádkářské klubovně v Častolovicích. Ochutnávat se budou staré odrůdy, současně pěstované a nové - perspektivní odrůdy. Každý účastník dostane doporučení k pěstování nejlepších odrůd jablek na svých zahrádkách.

Oznamujeme občanům, že si od 2. 1. 2017 mohou odebrat na Úřadu městyse známky na svoz komunálního odpadu pro rok 2017.