Oznamujeme občanům, že si od 2. 1. 2017 mohou odebrat na Úřadu městyse známky na svoz komunálního odpadu pro rok 2017. I Když svozová společnost Marius Pedersen, a. s. bude ještě tolerovat odvozy do 28. 2. 2017 na staré známky z roku 2016, žádáme občany, aby si známky vyzvedli včas.

Dále sdělujeme občanům, že mají možnost odkládat vánoční stromky do kontejnerů na bio-odpad, které jsou rozmístěny po obci.

V rámci Tříkrálové sbírky Charity Česká republika, která v naše městysi proběhla v sobotu 7. ledna 2016, bylo celkem vybráno 21 497 Kč. Výtěžek Tříkrálové sbírky 2017 bude použit podle schváleného záměru na podporu činnosti Stacionáře sv. Františka v Rychnově nad Kněžnou pro lidi s mentálním postižením, kombinovaným postižením a seniory, rodinám s více dětmi ve městě a regionu, rodinám s postiženým dítětem, rodinám v nouzi, na pomoc do Indie - rozvoj projektů související s "Adopcí na dálku", na podporu projektů misie v Hondurasu a na pomoc při mimořádných situacích. Všem, kteří do sbírky přispěli děkují Tříkráloví koledníci.