Oznamujeme občanům, že dnes na náměstí v Častolovicích - před lékárnou byl nalezen svazek 2 ks klíčů. K vyzvednutí na Úřadu městyse Častolovice.

Od 2. 1. 2017 mohou občané odebrat na Úřadu městyse známky na svoz komunálního odpadu pro rok 2017. I Když svozová společnost Marius Pedersen, a. s. bude ještě tolerovat odvozy do 28. 2. 2017 na staré známky.

Dále sdělujeme občanům, že mají možnost odkládat vánoční stromky do kontejnerů na bio-odpad, které jsou rozmístěny po obci.

Informujeme občany, že svozová společnost Marius Pedersen vyveze ve čtvrtek 12. ledna i komunální odpad od těch domů, kde popelnice minulý týden z důvodu poruchy na svozovém vozidle neodvezla.

Oznamujeme občanům, že bude nově k prodeji Orlický týdeník také v prodejně BALA v Častolovicích.

Místní knihovna v Častolovicích Vás srdečně zve na "PLAVBY OCEÁNEM" s Rudou Krautchneidrem ve středu 11. ledna od 17:00 hod. v Častolovicích klubovně u hasičů.

V úterý 10. 1. 2017 od 17 hodin se koná turnaj Okresní přebor starší přípravek v minihokeji. Obsazenost turnaje: HC Město Rychnov nad Kněžnou, HC Divočáci Žamberk, HC Spartak Choceň, HC Čestice.

Ve středu 11. 1. 2017 od 18:30 hod. se odehraje na přírodním zimním stadiónu v Česticích mistrovské utkání krajské soutěže mužů HC Čestice proti HC Skuteč.

V sobotu 14. 1. 2017 od 9:00 hod. se koná turnaj mladších přípravek "O pohár starosty Čestic" Obsazenost turnaje: HC Město Rychnov nad Kněžnou, HC Divočáci Žamberk, HC Spartak Nové Město n./M., HC Baroni Opočno, HC Čestice.

Vše se odehraje na místním přírodním zimním stadiónu v Česticích.