V sobotu 7. ledna 2017 se uskuteční již tradiční, v pořadí celkem sedmnáctá, Tříkrálová sbírka Charity Česká republika. Tříkráloví koledníci, které potkáte v našich ulicích, či kteří zazvoní u Vašich příbytků předem děkují za Vaše otevřená srdce a finanční příspěvek na pomoc potřebným. Přispět bude možno také v neděli 8. ledna před nebo po mši svaté na Slavnost Zjevení Páně - Tří králů, která se koná od 7:45 hodin v kostele sv. Víta. Výtěžek Tříkrálové sbírky 2017 bude použit podle schváleného záměru na podporu činnosti Stacionáře sv. Františka v Rychnově nad Kněžnou pro lidi s mentálním postižením, kombinovaným postižením a seniory, rodinám s více dětmi ve městě a regionu, rodinám s postiženým dítětem, rodinám v nouzi, na pomoc do Indie - rozvoj projektů souvisejících s "Adopcí na dálku", na podporu projektů misie v Hondurasu a na pomoc při mimořádných situacích.

Za účasti žádných světových hvězd si Vás dovolujeme pozvat na netradiční setkání sportovních nadšenců na "ČASTOLOVICKÝ BIATLON 2017" a to v neděli 8. ledna od 10:00 hod. na Sokolské zahradě v Častolovicích, registrace je od 9:30 hod. Trať: 4 x 300-400 m, 2 x střelba vleže, 2 x vestoje; S sebou: vybavení pro běh na lyžích; Jsou dvě kategorie - MUŽI, ŽENY. Zajištěno: časomíra, startovní čísla, střelnice, zbraně a občerstvení; Startovné: dobrá nálada; Trať je možno si vyzkoušet předem, tj. od dnešního dne.

Oddíl ledního hokeje Čestice Vás zve na utkání hokeje Krajské soutěže mužů HC Čestice - ORLI Lanškroun, které se odehraje v neděli 8. ledna v 16:30 hod. na přírodním zimním stadionu v Česticích.