Oznamujeme občanům, že si od 2. 1. 2017 mohou odebrat na Úřadu městyse známky na svoz komunálního odpadu pro rok 2017. I Když svozová společnost Marius Pedersen, a. s. bude ještě tolerovat odvozy do 28. 2. 2017 na staré známky z roku 2016, žádáme občany, aby si známky vyzvedli včas.

V sobotu 7. ledna 2017 se uskuteční již tradiční, v pořadí celkem sedmnáctá, Tříkrálová sbírka Charity Česká republika. Tříkráloví koledníci, které potkáte v našich ulicích, či kteří zazvoní u Vašich příbytků předem děkují za Vaše otevřená srdce a finanční příspěvek na pomoc potřebným. Přispět bude možno také v neděli 8. ledna před nebo po mši svaté na Slavnost Zjevení Páně - Tří králů, která se koná od 7:45 hodin v kostele sv. Víta. Výtěžek Tříkrálové sbírky 2017 bude použit podle schváleného záměru na podporu činnosti Stacionáře sv. Františka v Rychnově nad Kněžnou pro lidi s mentálním postižením, kombinovaným postižením a seniory, rodinám s více dětmi ve městě a regionu, rodinám s postiženým dítětem, rodinám v nouzi, na pomoc do Indie - rozvoj projektů souvisejících s "Adopcí na dálku", na podporu projektů misie v Hondurasu a na pomoc při mimořádných situacích.

Firma ROJEK dřevoobráběcí stroje a. s. Častolovice přijme pro závod Kostelec nad Orlicí do dvousměnného provozu tyto pracovní pozice:

- Pracovník pro obsluhu CNC center

- Pracovník pro obsluhu NC soustruhů

- Pracovník pro obsluhu NC horizontální vyvrtávačky

- Pracovník pro montáž dřevoobráběcích strojů

- Svářeč

- Mistr ve výrobě

Do jednosměnného provozu přijme administrativní pracovnici ve výrobě.

Požadavky a bližší informace o daných pozicích získáte na tel: 494 339 214. Životopisy můžete zaslat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..