Přijměte pozvání na veřejné jednání ZM Častolovice, které se koná ve středu 21. září 2016 od 16. hodin na Úřadě městyse Častolovice - Galerie Antonína Hudečka.

Program jednání:

1.  Zahájení

2. Určení zapisovatele a ověřovatelé zápisu

3. Jmenování návrhové komise

4. Schválení programu jednání

5. Kontrola usnesení z jednání ZM ze dne 29. června 2016

6. Rada městyse Častolovice

7. Záměr městyse Častolovice prodat, směnit pozemky č. ZM-1-2016

8. Darovací smlouva a výpůjčka areálu AFK Častolovice

9. Rozpočtové opatření městyse Častolovice ZM-3-2016

10. Prodej stavebních parcel v ulici Polnodvorská

11. Bezúplatný převod pozemků ze Státního pozemkového úřadu

12. Smlouva s DPS Kostelec nad Orlicí

13. Obecní les

14. Povodňový plán městyse Častolovice

15. Diskuze

16. Usnesení a závěr

OČRS Častolovice dává na vědomí všem svým členům a občanům Častolovic, že pořádá Rybářské závody v sobotu 1. října na "Obecním rybníce". Začátek závodů je v 8:00 hodin.

Program:

1. Prezentace a zápisné (50 Kč) od 7:30 hod.

2. Výběr místa

3. Zahájení rybolovu

4. Přestávka na občerstvení

5. Pokračování závodů

6. Vyhodnocení výsledků

Úspěšné závody všem přeje výbor MO ČRS.

Srdečně Vás zveme na zábavný pořad písniček Karla Hašlera až po songy z První republiky a zajímavého vyprávění s názvem BABIČČINY KRABIČKY A DĚDEČKOVA KUFRU. Pořad se koná v pátek 23. 9. 2016 od 18:00 hodin v sále U Lva v Častolovicích. Vstupné je 60 Kč.

Bezpečností a úklidová společnost Forcorp Group hledá zaměstnance na pozice: ÚKLID. Pracoviště: Krajské ředitelství policie, Rudé armády 41, Kostelec nad Orlicí 517 41, počet míst: 4, jednosměnný provoz, zkrácený pracovní úvazek, mzda 55 - 65 Kč/hod. + osobní ohodnocení, nástup ihned. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost. Bližší informace na tel. 723 612 506, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.