Srdečně Vás zveme na zábavný pořad písniček Karla Hašlera až po songy z První republiky a zajímavého vyprávění s názvem Z BABIČČINY KRABIČKY A DĚDEČKOVA KUFRU. Pořad se koná v pátek 23. 9. 2016 od 18:00 hodin v sále U Lva v Častolovicích. Vstupné je 60 Kč.

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů Častolovice si Vás dovoluje pozvat na dvacátý ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce Častolovice", Memoriál Mirka Frýdy v požárním útoku, která se uskuteční tuto sobotu 24. září od 10:00 hodin v prostorách sokolské zahrady. Soutěž je zařazena do seriálu soutěží Podorlické ligy v požárním útoku. Občerstvení je zajištěno po celou dobu konání soutěže.

Oznámení všem členům Rybářského spolku v Častolovicích a jeho příznivcům. Výbor MOČRS dává na vědomí všem svým členům a občanům Častolovic, že pořádá Rybářské závody v sobotu 1. října 2016 na "OBECNÍM RYBNÍCE", začátek závodů je v 8:00 hod., prezentace a zápisné (50 Kč) od 7:30 hod.. Odměněni budou první tři závodníci, ostatní do 10. místa dostanou kapra!

Bezpečností a úklidová společnost Forcorp Group hledá zaměstnance na pozice: ÚKLID. Pracoviště: Krajské ředitelství policie, Rudé armády 41, Kostelec nad Orlicí 517 41, počet míst: 4, jednosměnný provoz, zkrácený pracovní úvazek, mzda 55 - 65 Kč/hod. + osobní ohodnocení, nástup ihned. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost. Bližší informace na tel. 723 612 506, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.