1) Vážení spoluobčané, jako každý rok přicházíme s nabídkou pro Vás ohledně kontroly a čištění spalinových cest, a to ve dnech 21.-23.6.2016. Cena za zprávu o kontrole: 280,- Kč a čištění spal. cest: 50-100,-Kč( dle délky a náročnosti). V případě zájmu volejte zde na ÚM Častolovice t.č. 494 323 911 nebo na m.č. 773072119.

2) Městys Častolovice Vás zve ve dnech od 17.-19.6.2016 na Častolovickou pouť, která se koná na Sokolské zahradě v Častolovicích. Jsou pro Vás připraveny pouťové atrakce, stánkový prodej a bohaté občerstvení. Vstup na doprovodný program ve dnech konání poutě zdarma. Sponzoři : Městys Častolovice, organizátor pouti: Monika Růžičková a všichni majitelé atrakcí.

3) Restaurace Beseda Vás zve dnes na jahodové knedlíky.

4) SRPŚ a ZŠ Častolovice pořádá Sběr starého papíru ve dnech 21.-23.6.2016, vždy od 8,00 hod. Kontejner bude přistavěn na dopravním hřišti. Výtěžek bude věnován na odměny žákům dětem.

5) Kino Častolovice Vás srdečně zve na letní filmovou sezónu. Projekce se konají pravidelně každý pátek v areálu fotbalového hřiště od 21:30. Tento pátek Vás zveme na rodinnou komedii „Paddington“. Těšíme se na Vaší návštěvu.

6) Strojírenská firma TFA s.r.o. se sídlem v Kostelci nad Orlicí nabízí zaměstnání na následující pozice: - programátor NC strojů - montér elektro pro údržbu a montáž nových strojů - obsluha pásové pily na dělení materiálu – možnost zapracování - svářeč CO2 a TIG – s možností absolvovat potřebná školení pro získání kvalifikace - obráběč kovů pro klasické a NC obráběcí stroje Nástupní podmínky a bližší informace je možno získat v sídle společnosti na adrese: Procházkova 430, Kostelec nad Orlicí, nebo na m.č. 603 820 974

7)

8)