1) Vážení spoluobčané, jako každý rok přicházíme s nabídkou pro Vás ohledně kontroly a čištění spalinových cest, a to ve dnech 21.-23.6.2016. Cena za zprávu o kontrole: 280,- Kč a čištění spal. cest: 50-100,-Kč( dle délky a náročnosti). V případě zájmu volejte zde na ÚM Častolovice t.č. 494 323 911 nebo na m.č. 773072119.

2) Renomovaná firma v oblasti služeb přijme strážné pro průmyslový areál v Častolovicích. Nabízíme příspěvek na uniformu, pravidelnou mzdu a náborový příspěvek 2.000,- Kč. V případě zájmu o stabilní zaměstnání volejte tel. č. 800 111 112 nebo pište na email :Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

3) Městys Častolovice Vás zve ve dnech od 17.-19.6.2016 na Častolovickou pouť, která se koná na Sokolské zahradě v Častolovicích. Jsou pro Vás připraveny pouťové atrakce, stánkový prodej a bohaté občerstvení. Vstup na doprovodný program ve dnech konání poutě zdarma. Sponzoři : Městys Častolovice, organizátor pouti: Monika Růžičková a všichni majitelé atrakcí.

4) MUDr. Plšek oznamuje, že dne 16.6.2016, tj. ve čtvrtek odpoledne neordinuje.

5) Oznamujeme občanům, že z technických důvodů budou v pátek dne 17.06.2016 po celý den pro veřejnost uzavřeny na MěÚ v Kostelci nad Orl. tyto odbory : Odbor správy majetku města, Ekonomický odbor, Organizačně-správní odbor.

6) Strojírenská firma TFA s.r.o. se sídlem v Kostelci nad Orlicí nabízí zaměstnání na následující pozice: - programátor NC strojů - montér elektro pro údržbu a montáž nových strojů - obsluha pásové pily na dělení materiálu – možnost zapracování - svářeč CO2 a TIG – s možností absolvovat potřebná školení pro získání kvalifikace - obráběč kovů pro klasické a NC obráběcí stroje Nástupní podmínky a bližší informace je možno získat v sídle společnosti na adrese: Procházkova 430, Kostelec nad Orlicí, nebo na m.č. 603 820 974

7) Kino Častolovice Vás srdečně zve na letní filmovou sezónu. Projekce se konají pravidelně každý pátek v areálu fotbalového hřiště od 21:30. Tento pátek Vás zveme na rodinnou komedii „Paddington“. Těšíme se na Vaší návštěvu.