1) ZD Mrákotín oznamuje, že dnes, tj. 20.5.2016 v 11,45 hod. bude na náměstí v Častolovicích prodávat chlazená kuřata celá i porcovaná.

2) TSS, spol. s r.o., Za tratí 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem vyhlašuje výběrové řízení na pozici SKLADNÍK požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání dobrou znalost práce na PC spolehlivost, flexibilitu, fyzickou zdatnost uvítáme zkušenost s řízením a obsluhou vysokozdvižného vozíku náplň práce: kompletní vedení a organizace skladu provádění inventur Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Informovat se můžete na tel. čísle : 604 202 265 dále přijmeme zaměstnance na pozici OBSLUHA CNC frézy nástup možný ihned, zájemce zaškolíme požadujeme pracovitost a spolehlivost Informujte se na tel. čísle: 739 369 460 nebo přímo ve firmě TSS, Třebechovice p.O.