1) Hledá se malý černý pes slyšící na jméno Bohouš, kulhá na přední nohu , rasa Pražský krysařík. Informace volejte na telefon 7367882265.

2) Oznamujeme občanům, že od dnešního dne je po obci umístěno 11 kontejnerů na ukládání bioodpadu. Konkrétně je to na těchto místech: Zahrádkářské kolonie Bělá 1 a Bělá 2, areál AFK, u hasičské zbrojnice, u hřbitova, na náměstí, za Sokolskou zahradou naproti ulici Jiráskově a v ulicích Štefánikova, Mírová, Polnodvorská a Sokolská. Na základě využívání a plnění kontejnerů, může dojít v budoucnu k úpravě v rozmístění. Dále občanům sdělujeme, že od pondělí 4. dubna budou mít možnost získat po sepsání smlouvy do bezplatné výpůjčky na dobu 5 let kompostér. Rozdělovat mezi občany se bude 75 ks kompostérů. Bližší informace získáte na Úřadu městyse.“

3) Firma Condec příjme do pracovního poměru –Pracovníka/pracovnici na do provozu dekorace skla-obsluha dekoračních zařízení, práce na 2 směny. Místo výkonu: Petrovice n. Orl. Info na t.č. 491200436.

4) Kultura Rychnov n. Kn. – Městská knihovna pořádá 5.ročník Svátku knihy dne 14.4.2016 od 9,00-17,00 hod. v Pelclově divadle. Jedná se o prodejní výstavu knih. Vstupné 40,- Kč, děti, studenti, důchodci 20,- Kč.

5) Oznamujeme čtenářům, že knihovna v Častolovicích bude uzavřena ve dnech 14. a 21.4.2016.