1) Obchodní firma Klinker Centrum s.r.o. hledá na pracovní pozici: pracovníka/ce marketingu pro provozovnu v Kostelci nad Orlicí. Více informací naleznete na webových stránkách www.klinkercentrum.cz.

2) Oznamujeme občanům, že od dnešního dne je po obci umístěno 11 kontejnerů na ukládání bioodpadu. Konkrétně je to na těchto místech: Zahrádkářské kolonie Bělá 1 a Bělá 2, areál AFK, u hasičské zbrojnice, u hřbitova, na náměstí, za Sokolskou zahradou naproti ulici Jiráskově a v ulicích Štefánikova, Mírová, Polnodvorská a Sokolská. Na základě využívání a plnění kontejnerů, může dojít v budoucnu k úpravě v rozmístění. Dále občanům sdělujeme, že od pondělí 4. dubna budou mít možnost získat po sepsání smlouvy do bezplatné výpůjčky na dobu 5 let kompostér. Rozdělovat mezi občany se bude 75 ks kompostérů. Bližší informace získáte na Úřadu městyse.“

3) Firma Condec příjme do pracovního poměru –Pracovníka/pracovnici na do provozu dekorace skla-obsluha dekoračních zařízení, práce na 2 směny. Místo výkonu: Petrovice n. Orl. Info na t.č. 491200436.

4) Kultura Rychnov n. Kn. – Městská knihovna pořádá 5.ročník Svátku knihy dne 14.4.2016 od 9,00-17,00 hod. v Pelclově divadle. Jedná se o prodejní výstavu knih. Vstupné 40,- Kč, děti, studenti, důchodci 20,- Kč.

5) Oznamujeme čtenářům, že knihovna v Častolovicích bude uzavřena ve dnech 14. a 21.4.2016.