1) Pozvánka na veřejné zasedání ZM Častolovice dne 3.3.2016 od 16,00 hod. v Galerii A.H. v budově ÚM Častolovice.

2) Oznamujeme občanům, že v budově ÚM Častolovice v 1. poschodí na chodbě je umístěna krabice na sbírku nepotřebných dioptrických a slunečních brýlí, které budou určené k distribuci potřebným lidem z rozvojových zemí. Sbírka potrvá zhruba 2 – 3 týdny po vyhlášení.

3) Obchodní akademie T.G.Masaryka v Kostelci nad Orlicí se těší na nové studenty prvního ročníku. Nabízí tyto 4-leté maturitní obory: Obchodní akademie, Ekonomické lyceum, Informační technologie. Ilustrační testy pro přípravu k přijímacím zkouškám jsou zveřejněny na internetových stránkách www.oakostele.cz

4) Kulturní komise a Městys Častolovice Vás srdečně zvou na představení „ A pak už tam nezbyl ani jeden“ na motiv Agathy Christie v podání Divadelního spolku Zdobničan z Vamberka. Představení se koná v pátek 4. 3. 2016 od 19:30 hod v Sále U Lva v Častolovicích. Vstupné je 80 Kč.

5) Dětská móda Častolovice Vás zve k jarním nákupům kojeneckého, dětského oblečení a nově obuvi BEFADO.K nákupu malý dárek. Čeká Vás nová kolekce zboží PIDILIDI-BUGGA a BEFADO pro rok 2016 ! Nadále přijímáme do komisního prodeje a nabízíme zachovalé nepoškozené oblečení pro děti a sportovní potřeby – kola, cyklosedačky, in line brusle, odrážedla, koloběžky.

6) MUDr. Plšek oznamuje občanům, že zítra, tj. ve čtvrtek dne 3.3.2016 odpolední ordinace odpadá.

7) ZD Mrákotín bude zítra dne 03.03.2016 od 11,45 hod. prodávat na náměstí v Častolovicích : chlazené krůty celé i porcované za cenu 85,- Kč/kg a chlaz. kuřata celá i porcovaná za cenu 55 Kč/kg.

8) Kino Častolovice Vás srdečně zve na promítání celovečerního povídkového filmu pro děti a dospělé AUTOPOHÁDKY, a to dne 6.3.2016 od 16,00 hod. na sále U Lva v Častolovicích. Vstupné 40,- Kč.

9) ZO ČZS Častolovice Vás zve dne 12.3.2016 od 15,00 hod. na Častolovickou harmoniku do kulturního střediska U Lva v Častolovicích. Od 19,00 hod. volná zábava. Vstupné 80,- Kč, 100 Kč/místenka. Předprodej u paní Chourové –Levné oděvy.