1) Výdejna f. Orsil, Častolovice příjme na hlavní pracovní poměr pomocnou sílu do kuchyně na jednosměnný provoz. V případě zájmu se obracejte se životopisem na paní Exnerovou přímo na výdejně.

2) Oznamujeme občanům, že ÚM Častolovice bude uzavřen ve dnech 23. a 31.12.2015.

3) Dětská móda –Bazárek Častolovice Vás zve na poslední vánoční nákupy s vánoční slevou 5% na nové nezlevněné zboží. Nabízíme : kombinézy, bundy, čepice, legíny, tepláky, pyžama, trička mimoňové, víly-ledové království Akce probíhá od 14.-23.12.2015.Nově –obuv BEFADO - dětské bačkorky. Těšíme se na Vaší návštěvu.

4) Spolek přátel Častolovic zve všechny spoluobčany 20.12.2015 na poslední adventní neděli od 17,00 hod. do kaple sv. Máři Magdalény na recitál folkového zpěváka, básníka a lékaře Julka Šimka na Recitál o životě, aneb-věnováno duším.

5) Prodej vánočních kaprů a pstruhů bude v neděli 20.12. od 13 hodin. v Hospůdce na cestě. Nutno předem objednat.

6) Oznamujeme čtenářům, že místní knihovna v Častolovicích bude uzavřena od 16.-31.12.2015 z důvodu dovolené.

7) Společnost ASSA ABBLOZ, divize FAB Autozámky Týništi n. Orl. nabízí zaměstnání pro 25 nových zaměstnanců na pozici: montážní dělník a dělnice. Vhodné pro všechny věkové kategorie, studenty a důchodce. Potřebujete zručnost a čistý rejstřík trestů, nástup možný ihned. Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodlužování anebo brigádu.

8) MUDr. Klejmová oznamuje občanům, že ve dnech 21.-23.12.2015 nebude ordinovat z důvodu dovolené. Zástup MUDr. Matějusová v Kostelci n. Orl. Od 28.-31.12.2015 bude ordinovat MUDr. Klejmová pouze v dopoledních hodinách.