1) Kulturní komise městyse Častolovice oznamuje, že v době, kdy se koná výstava ZAHRADA VÝCHOD. ČECH, je otevřena také Galerie A. Hudečka. Přístup do Galerie usnadňuje schodová sedačka zejména starším návštěvníkům. Kulturní komise Vás srdečně zve.

2) Společnost Assa Abloy, divize FAB Autozámky v Týništi nad Orlicí nabízí volné pracovní pozice pro montážní dělníky a dělnice. Vhodné pro všechny věkové kategorie, studenty i důchodce. Budete montovat drobné součástky pro zámky automobilů v Assa Abloy v Týništi n. Orl. Potřebujete zručnost a čistý rejstřík trestů. Nástup možný ihned. Přijďte, nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodlužování anebo brigádu. Pozvěte i své samé známé, navyšujeme počet zaměstnanců.

3) Ve dnech 1. - 4. října se pořádá již 17. zahrádkířská výstava s názvem Zahrada východních Čech ve výstavním areálu v Častolovicích. Vystavovat se bude ovoce všeho druhu, zelenina, okrasné stromky, byliny a další věci ze zahrádkářské oblasti. Pro návštěvníky bude připraveno vše, co je na zahrádce potřeba. Velký výběr bude i v prodejní části. Výstava bude otevřena od 09,00 hod. do 17,00 hod. Parkovné je zdarma. Na návštěvu výstavy do Častolovic zvou pořadatelé.

4) Motorest Lípa si Vás dovoluje pozvat na tradiční Zvěřinové hody ve dnech 1. -4.10. Přijďte ochutnat hotová jídla i speciality ze srnčího, dančího, jeleního a kančího masa. Motorest Lípa se těší na Vaši návštěvu.

5) Krajský úřad Královéhradeckého kraje- odbor regionálního rozvoje grantů a dotací informuje o plánované výzvě na kotlíkové dotace. Více informací je zveřejněno na úřední a el.. úřední desce ÚM Častolovice.

6) Vážení čtenáři v rámci TÝDNE KNIHOVEN máte možnost využít tyto nabídky: Poplatky z prodlení pozdního navrácení knih jsou v týdnu od 5.10.-9.10.2015 prominuty. Do 30.11.2015 je výstava žadatelů o azyl z pobytového střediska z Kostelce n. Orlicí "Skutečnost vs.Fantazie". Vystavovat se budou malby na plátně, hedvábí a skla + keramiku. Ve středu 7.10. od 16,00hod. odstartuje MARATÓN ČTENÍ- přineste si buď svoje knížky nebo si můžete vypůjčit přímo v knihovně.