1) Včera byl nalezen před Sokolovnou na přechodu směrem na RK ovladač AMIGO. K vyzvednutí zde na ÚM Častolovice.

2) Oznamujeme, že bude přerušena dodávka elektřiny v Častolovicích dne 24.9.2015 v době od 7,30-15,00 hod. a to v ulicích : Masarykova –od f. Rojek po obou stranách směrem Kostelec n. Orl. až za želez. vlakovou zastávku Komenského – od kruh. Objezdu po obou stranách až ke kostelu, před Restaurací U Lva Husova – od fary až po bývalou restauraci Malá Brazílie.

3) Oznamujeme, že bude přerušena dodávka elektřiny v Častolovicích dne 22.9.2015 v době od 7,30 – 15,30 hod. v celé obci mimo části, ve kterých byla přerušena dodávka elektřiny dne 24.9.2015. Tyto informace jsou zveřejněny na našich webových stránkách-aktuality a na výlepových plochách.

4) Společnost Assa Abloy, divize FAB Autozámky v Týništi nad Orlicí nabízí volné pracovní pozice pro montážní dělníky a dělnice. Vhodné pro všechny věkové kategorie, studenty i důchodce. Budete montovat drobné součástky pro zámky automobilů v Assa Abloy v Týništi n. Orl. Potřebujete zručnost a čistý rejstřík trestů. Nástup možný ihned. Přijďte, nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodlužování anebo brigádu. Pozvěte i své samé známé, navyšujeme počet zaměstnanců.

5) Restaurace U Lva v Častolovicích Vás zve v pátek 18. září od 17:00h na grilované skopové maso. Jste srdečně zváni.

6) Fotbalový klub AFK Častolovice zve fotbalové příznivce na turnaj mladších přípravek, který se uskuteční v neděli 20.9.2015. Soupeři našeho mužstva budou týmy z Kostelce nad Orlicí a Českého Meziříčí. Turnaj začíná v 9:00h na fotbalovém hřišti v Častolovicích.

7) Český zahrádkářský svaz v Albrechticích n. Orl. oznamuje, že v sobotu dne 19. září 2015 ve 13:00h zahájí moštování ovoce. Každý si odveze mošt ze svého ovoce. Podle zájmu se bude moštovat vždy v sobotu mezi 13. a 16. hodinou do odvolání. Těšíme se na vaši návštěvu.

8) Místní knihovna v Častolovicích Vás zve na pořad: Mé soukromé století s herečkou Jitkou Smutnou, a to v pátek 18.9.2015 od 17:00 hod. Vstupné je 60,-Kč.

9) TJ SOKOL, SRPDŠ-MŠ, KULTURNÍ KOMISE A MĚSTYS ČASTOLOVICE Vás zvou na den sportu a zábavy v sobotu 19.9.2015 od 10:00 hod. na Sokolské zahradě v Častolovicích.