ČESKÝ ZAHRÁDKÁŘSKÝ SVAZ Vás zve na netradiční vánoční aranžmá, které se koná v pátek 1. prosince v 17 hodin v klubovně zahrádkářů. Těšte se na ukázku vánočního aranžování pí.Sršňové. Vystavené exponáty mžete zakoupit.

MĚSTYS ČASTOLOVICE ve spolupráci s firmou Marius Pedersen provede v Častolovicích za úřadem městyse mobilní svoz nebezpečných odpadů. Konat se bude v sobotu 2. prosince od 8,00 – 8,30 hodin. Bližší informace naleznete na letáčcích, které jste nalezli ve vaší schránce.

Městys Častolovice vás zve V SOBOTU DNE 2. PROSINCE V ČASE OD 16 DO 17 HODIN na cestu PŘES PEKLO K MIKULÁŠI. V prostorách kulturního sálu U Lva a Fary se setkáme s jeho výsostmi. Více informací naleznete na webových stránkách a Facebooku městyse Častolovice.