Městys Častolovice ve spolupráci se Sociální komisí Vás srdečně zve na Posezení u cimbálu s Hradeckou cimbálovou muzikou dne 10. 3. 2023 od 19:00 hodin v Kulturním domě U Lva Častolovice, vstupné je 100,-Kč ke vstupence "welcome" drink, občerstvení zajištěno.

Knihovna Častolovice zve na jarní prázdninové tvoření v termínech 27. února. a 1. března 2023 od 14:00 do 17:00 hodin prostorách knihovny. Účastníci jarního tvoření si v oba dny mohou vyrobit ptačí hnízdo, jarní zápichy nebo jarní věnečky a cokoli dalšího, co Vás napadne!

V rámci měsíce čtenářů Místní knihovna v Častolovicích uděluje v termínu od 1. 3. do 31. 3. 2023 čtenářskou amnestii. Čtenáři, kteří dlouho nevrátili knížky a kterým naběhla upomínka v jakékoliv výši, budou mít možnost tyto knihy vrátit, aniž by upomínku museli uhradit. Upomínky a poplatky budu též čtenářům prominuty pouze pokud je vrátí v měsíci březnu. Po celý měsíc březen mají také nově přihlášení čtenáři registraci zdarma.

Kino Častolovice Vás zve na stand up comedy show -Na stojáka live. Účinkují Daniel Čech, Lukáš Pavlásek a Vojtěch Záveský dne 3. března 2023 od 20:00 hodin v Kulturním domě U Lva Častolovice. Vstupné v předprodeji na úřadě Městyse Častolovice 300Kč, na místě 350Kč. Všichni jste srdečně zváni.