Školní klub při ZŠ a MŠ Častolovice ve spolupráci s městysem Častolovice pořádá přednášku PO STOPÁCH ABSOLVENTŮ NAŠÍ ŠKOLY se známým egyptologem Doc. Mgr. Jaromírem Krejčím, Ph.D. v pátek 24. února 2023 od 18:00 hodin v Kulturním domě U Lva v Častolovicích, vstupné dobrovolné.

Častolovický klub žen, z. s. ve spolupráci s kulturní komisí městyse Častolovice Vás srdečně zvou na DĚTSKÝ KARNEVAL v neděli 26. února 2023 od 14:00 hodin na sále U Lva v Častolovicích. Kostýmy jsou vítány. Můžete se těšit na disko, soutěže pro děti, bohatou tombolu. Občerstvení je zajištěno (domácí zákusky, párky v rohlíku). Zahraje nám DJ Čenda.

Kino Častolovice Vás zve na Stand up comedy show NA STOJÁKA LIVE ČASTOLOVICE v pátek 3. března 2023 od 20:00 hodin na sále U Lva v Častolovicích. Účinkující: Daniel Čech, Lukáš Pavlásek a Vojtěch Záveský. Vstupné v předprodeji na Úřadě městyse Častolovice za 300,- Kč a na místě za 350,- Kč, Více informací na tel. 494 323 911, kapacita sálu je 150 míst.