Paní MUDr. Klejmová oznamuje, že ve dnech 22. - 23. prosince 2022 má dovolenou. Zástup je paní MUDr. Matějusová, Kostelec nad Orlicí v dopoledních hodinách po předchozí telefonické domluvě. Dále paní MUDr. Klejmová oznamuje, že mezi svátky 27. - 30. prosince 2022 ordinuje pouze dopoledne.

Sbor dobrovolných hasičů Častolovice za podpory městyse Častolovice Vás zve na ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU, které se koná v neděli 25. prosince 2022 od 18 hodin před hasičskou zbrojnicí. Vánoční koledy a písně zazní v podání Martina Probošta, o navození slavnostní atmosféry se tradičně postará dechové těleso KONOR HORNS. Pro všechny návštěvníky bude připraven punč a ochucený čaj. Srdečně zvou pořadatelé, kteří Vám přejí příjemné prožití vánočních svátků.

Oznamujeme občanům, že si mohou v úředních hodinách ÚM Častolovice vyzvednout známku na odpad a Svozový plán na rok 2023. Svozový plán je zveřejněn na nástěnce v přízemí budovy ÚM a na webových stránkách městyse.