Myslivecký spolek STŘEZMÁ Olešnice si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na taneční zábavu POSLEDNÍ LEČ, která se koná v sobotu 26. listopadu 2022 od 20:00 hodin v kulturním domě U Lva v Častolovicích. Vstupenky si můžete rezervovat a zakoupit v kanceláři Městyse Častolovice - u paní Hojné v úředních hodinách.

Místní knihovna v Častolovicích Vás zve na výstavu Retro kočárků ze soukromé sbírky Věry Zaňkové, která je k vidění do 9. prosince 2022 ve výpůjční době knihovny.

Městys Častolovice, Knihovna Častolovice a Sociální komise u příležitosti výročí 680 let od první písemné zmínky o Častolovicích pro Vás připravily od 1. listopadu 2022 v prostorách Knihovny Častolovice Výstavu kronik.  K nahlédnutí budou např. kroniky městyse, zlaté svatby, vítání občánků, spolky a organizace.