1) Společnost Federal-Mogul Friction Products a.s. v Kostelci n. Orl. oznamuje zájemcům z řad studentů i ostatních občanů možnost brigády na období 2-3 měsíců. Kdo má zájem, nechť se obrátí na pracovníky oddělení Lidských zdrojů společnosti do 30.7.2015. Podmínkou je dovršení 18 let věku zájemce.

2) Obecní úřad Zdelov ve spolupráci se sborem dobrovolných Hasičů pořádají dne 01.08.2015 od 14,00 hod. na zdelovském koupališti již 14 ročník Zdelovské lávky. Jsou pro Vás připraveny různé disciplíny. První cena je televizor. Lávku uvádí sportovní legenda mezi komentátory Štěpán Škorpil a hostem je senátor p. Miroslav Antl. Jste srdečně zváni.

3) Oznamujeme občanům, že bude vlaková výluka na trati Týniště n. Orl.-Letohrad (a zpět), Častolovice-Solnice ( a zpět), Týniště n. Orl. –Doudleby n. Orl., a to ve dnech od 1.7.-14.8.2015. Po dobu výluky budou vlaky nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Bližší informace jsou zveřejněny na úřední desce a webových stránkách městyse Častolovice..

4) Dále upozorňujeme , že v době od 6-14.8.2015 bude uzavřen železniční přejezd směrem na Kostelec n. Orl., a to z důvodu rekonstrukce.

5) V termínu od 1.-5.8.2015 bude opět probíhat v žst. Častolovice nepřetržitá výluka. To znamená, že se bude pracovat v hodinách nočního klidu.