Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Častolovice Vás srdečně zve na podzimní výstavu s názvem Zahrada východních Čech. Výstava se koná na výstavišti v Častolovicích ve dnech 6. - 9. října 2022 a bude otevřena každý den od 09,00 hod. do 17.00 hod., v neděli do 16,00 hod. Vystaveno bude ovoce všeho druhu, zelenina a veliké množství květin. Také se budou prezentovat včelaři, chovatelé, mykologové, kaktusáři, bylinkáři, bonzaisti a další. Po celou dobu výstavy bude doprovodný program a odborná poradna. Bohaté občerstvení a široký stánkový prodej bude také zajištěn. Kdo má zájem se zúčastnit soutěže o nejlépe naaranžovanou misku ovoce, lze se v době přípravy přihlásit do 4. 10. 2022 přímo na výstavišti. Na krásnou aranžerii a špičkové exponáty Vás všechny zvou pořadatelé.

Kulturní komise městyse Častolovice ve spolupráci s městysem Častolovice Vás zve v pondělí 3. října 2022 od 17:00 hodin na sál U Lva v Častolovicích na akci Listování - Lukáše Hejlíka s názvem Co by můj syn měl vědět o světě, vstupné je 120,- Kč, zvýhodněný prodej knih autora, občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.