Kulturní komise Častolovice ve spolupráci s městysem Častolovice Vás zve v pondělí 3. října 2022 od 17:00 hodin na sál U Lva v Častolovicích na akci Listování - Lukáše Hejlíka s názvem Co by můj syn měl vědět o světě, vstupné je 120,- Kč, zvýhodněný prodej knih autora, občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.

Zahrádkářská organizace český zahrádkářský svaz Častolovice, Územní sdružení českého zahrádkářského svazu Rychnov nad Kněžnou za podpory městyse Častolovice Vás zvou na 22. výstavu ovoce, zeleniny a květin ZAHRADA VÝCHODNÍCH ČECH, a to ve dnech 6. - 9. října 2022 na Sokolské zahradě v Častolovicích. Výstava bude ve čtvrtek, pátek a v sobotu od 9:00 do 17:00 hodin a v neděli od 9:00 do 16:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.