Pan MUDr. Plšek oznamuje, že má od 16. 6. do 24. 6. 2022 dovolenou. Zástup je pan MUDr. Čepelka, Borohrádek v dopoledních hodinách.

Včera, tj. v úterý 14. června 2022, byly nalezeny chytré dětské hodinky na běžecké dráze za Sokolským parkem. K vyzvednutí zde na ÚM Častolovice.

ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17 a Klub rodičů při ZUŠ zvou na Koncert žáků častolovické pobočky v pondělí 20. června 2022 v 16:30 hodin na sále ZUŠ v Kostelci nad Orlicí. Všichni jste srdečně zváni. Vstup zdarma.

Městys Častolovice ve spolupráci s firmou Marius Pedersen provede svoz nebezpečného odpadu v sobotu dne 18. června 2022, stanoviště bude za úřadem městyse od 8:00 do 8:30 hodin. Pro občany Častolovic zdarma. Více informací naleznete v letáku, který jste obdrželi do Vašich poštovních schránek.