ZO ČZS Častolovice, Územní sdružení ČZS Rychnov nad Kněžnou za podpory městyse Častolovice Vás zvou na 20. velikonoční výstavu s názvem VELIKONOCE - SVÁTKY JARA, a to ve dnech 8. - 10. dubna 2022 na Sokolské zahradě v Častolovicích. Výstava bude v pátek a v sobotu od 9:00 - 17:00 hodin a v neděli od 9:00 - 16:00 hodin. Pro návštěvníky je připravena aranžerie ve stylu staročeských tradic, řemesel a zvyklostí, paličkování, zdobení kraslic a perníků. Dále bude soutěž o nejlepší kolekci kraslic (3 ks).

Místní knihovna Častolovice Vás zve na VELIKONOČNÍ ZDOBENÍ PERNÍČKŮ ve čtvrtek 7. dubna 2022 od 16:00 hodin. Přijďte si společně se svými dětmi či vnoučaty upéct a nazdobit velikonoční perníčky. Perníčky a poleva budou  k dispozici v knihovně. Účastníci potřebují pouze krabičku na hotové výrobky. Vstupné je 40,- Kč (cena zahrnuje perníčky a polevy).

SRPDŠ MŠ Častolovice za podpory městyse Častolovice a Mysliveckého spolku Střezmá Olešnice Vás zvou na SVĚTLUŠKOVÁNÍ v pátek 9. dubna 2022 od 16:00 hodin. Program: Od 16:00 hodin začíná na sále U Lva pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků, kterou zahrají děti ze Základní školy Olešnice u RK. V 16:40 se sejdeme na dopravním hřišti, kde začne putování, při němž prověříme Vaše znalosti pohádek. Přineste si lampionek, tužku a něco na opečení (špekáček nebo párek). Občerstvení zajištěné: hovězí guláš 30,- Kč, palačinka 10,- Kč. Vstupné je dobrovolné.

Výbor MO ČRS Častolovice oznamuje všem svým členům, že v sobotu 9. dubna 2022 se bude konat na sále U Lva výroční členská schůze a zároveň volby do výboru. Program schůze bude oznámen na místě. Začátek schůze v 10:00 hodin.

AFK Častolovice Vás zve v sobotu 9.4. 2022 na zápas B mužů proti Přepychám, výkop utkání je v 16,30 hod. a na nedělní dopolední turnaj  krajského přeboru mladších žáků AFK, kteří přivítají fotbalisty Jaroměře, Vrchlabí a Nové Paky.