Oznamujeme občanům, že byla včera nalezena na lavičce u železářství Mertlík dámská bunda. K vyzvednutí zde na ÚM Častolovice.

Oznamujeme občanům, že místní knihovna a místní sportoviště jako je Sokolovna a posilovna jsou stále uzavřeny.

Městys Častolovice oznamuje občanům, že vypsal veřejnou výzvu č. 01/2020 na místo Technický pracovník - zahradník. Přihlášku s přílohami doručte do 25. května 2020 11:30 hodin na Úřad městyse Častolovice. Bližší informace k výzvě naleznete na ÚD a el. ÚD městyse.

Městys Častolovice oznamuje občanům, že vypsal veřejnou výzvu č. 02/2020 na místo Knihovník. Přihlášku s přílohami doručte do 25. května 2020 11:30 hodin na Úřad městyse Častolovice. Bližší informace k výzvě naleznete na ÚD a el. ÚD městyse.

Základní škola a mateřská škola Častolovice Vás zve k ZÁPISU DĚTÍ do mateřské školy na školní rok 2020 - 2021, který se koná v termínu od 4. do 15. května 2020. Z důvodu přijatých mimořádných opatření v souvislosti s prevencí proti šíření infekce koronaviru proběhne zápis k předškolnímu vzdělávání elektronickou formou. Podrobné informace najdete na webových stránkách školy - www.zs-castolovice.cz