Team Kina Častolovice Vás srdečně zve v sobotu 11. ledna 2020 od 20:00 hodin na sál U Lva v Častolovicích na drama STAŘÍCI, vstupné je 60,- Kč. V neděli 12. ledna 2020 od 16:00 hodin se promítá animovaná pohádka LVÍ KRÁL, vstupné 60,- Kč. Občerstvení je zajištěno.

V rámci Tříkrálové sbírky Charity Česká republika, která v našem městysi proběhla v sobotu 4. ledna 2020, bylo celkem vybráno 36.996,- Kč. Výtěžek Tříkrálové sbírky 2020 bude použit podle schváleného záměru na obnovu vybavení Stacionáře sv. Františka v Rychnově nad Kněžnou pro seniory a lidi s mentálním postižením, kombinovaným postižením, dále poputuje pomoc rodinám s více dětmi ve městě a regionu, rodinám s postiženým dítětem, rodinám v nouzi. Část výtěžku bude také poskytnuta Sdružení Neratov, na realizaci humanitárních projektů v Indii v oblasti Bangalore - Karnataka a Belgaum a na pomoc při mimořádných situacích. Všem, kteří do sbírky přispěli děkují Tříkráloví koledníci.