Sdělujeme občanům, že v úředních hodinách, tj. v pondělí a středu od 8:00 do 17:00 hodin a ve čtvrtek od 8:00 do 15:00 hodin, jsou na ÚM v klubu důchodců přítomni zaměstnanci katastrálního úřadu, kteří vlastníkům nemovitostí poskytují informace o změnách po novém mapování. Doporučujeme každému vlastníkovi, aby se o změnách informoval!

Městys Častolovice - sociální komise ve spolupráci s Klubem důchodců Častolovice Vás srdečně zvou na HRADECKOU CIMBÁLOVOU MUZIKU dne 15. listopadu 2019 od 17:00 hodin na sále U Lva v Častolovicích. Vstupné dobrovolné, občerstvení zajištěno.

Místní knihovna v Častolovicích Vás srdečně zve na Výstavu obrazů a kreseb SVĚT FANTAZIE amatérské malířky slečně Anežky Krčmářové, pro kterou je malování velkým koníčkem. Mezi její oblíbené techniky patří olejomalba, malba akrylem, kresba tužkou, rudkou nebo pastelem. Výstavu si můžete v knihovně prohlédnout do konce prosince 2019.