Pan MUDr. Plšek oznamuje občanům, že ve čtvrtek 20. června 2019 neordinuje a 1. - 4. července 2019 má dovolenou. Zástup pan MUDr. Čepelka, Borohrádek v dopoledních hodinách.

Sdělujeme občanům, že dnes 19. 6. 2019 byly prováděny postřiky proti plevelům na veřejných prostranstvích, zejména chodnících a místních komunikacích, v lokalitách U Konopáče, v části ulice Masarykovy a Husovy. Zítra budou prováděny postřiky v ulicích Mírová, Štefánikova a Zahradní.

Tým Letního kina Častolovice Vás srdečně zve do volnočasového areálu na hřišti v Častolovicích dne 21. června 2019 od 21:30 hod. na komedii Po čem muži touží, vstupné 60,- Kč. Občerstvení zajištěno.

Místní knihovna v Častolovicích Vás srdečně zve na výstavu obrazů SNOVÉ MALOVÁNÍ paní Květy Demešové z Kostelce nad Orlicí a na výstavu SVĚT PANENEK A KOČÁRKŮ. Exponáty panenek zapůjčila paní Věra Zaňková a kočárky paní Eva Hlásková. Dále upozorňuje, že knihovna bude ve dnech od 4. do 12. července 2019 uzavřena z důvodu čerpání dovolené.

Restaurace Beseda Vás zve zítra na kynuté jahodové knedlíky!

Vážení spoluobčané srdečně Vás zveme na zasedání č. 4 Zastupitelstva městyse Častolovice, které se koná 26. června 2019 v Kulturním domě U Lva od 17:00 hod. Program: 1. Zahájení, 2. Program jednání ZM-4-2019, Kontrolní zpráva o plnění usnesení zastupitelstva městyse Častolovice, 4. Rada městyse Častolovice, 5. Vyřizování korespondence adresované zastupitelstvu, 6. Účetní závěrka a závěrečný účet městyse Častolovice za rok 2018, 7. Investiční záměry na rok 2020, 8. Rozpočtové opatření č. 5, 9. Cena vodného a stočného 2019, 10. JSDH Častolovice, 11. Různé;

Vážení senioři, máte-li chuť rozšiřovat své znalosti nebo aktivity, pak máte možnost se přihlásit k nám do knihovny v Častolovicích na Virtuální univerzitu třetího věku - téma: BAROKNÍ ARCHITEKTURA V ČECHÁCH. Cena semestrálního kurzu činí 350,- Kč. Začínáme ve čtvrtek 3. října 2019 v 9:00 hod na úřadě městyse Častolovice v klubovně seniorů. Kontakt: tel. 778 764 703.