Pan MUDr. Plšek oznamuje občanům, že  31. 1. 2019 neordinuje.

ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17 pobočka Častolovice ve spolupráci s kulturní komisí městyse Častolovice srdečně zvou na KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ ve čtvrtek 31. ledna 2019 v 17:00 hod. na sále U Lva.

Místní knihovna Častolovice Vás zve na VIRTUÁLNÍ UNIVERZITU TŘETÍHO VĚKU - etika jako východisko z krize společnosti. Začínáme ve čtvrtek 31. ledna 2019 v 9:00 hod. v budově městyse Častolovice v klubovně seniorů

Výbor ZO ČZS Častolovice zve všechny zájemce a milovníky ovoce na degustaci jablek, která se koná v sobotu 2. února 2019 od 14:00 hod. v zahrádkářském domě v Častolovicích. Hodnotit se bude vzhled, chuť, šťavnatost a kvalita 30 odrůd jablek. Na závěr každý dostane doporučení, které ovoce by si měl na zahrádce pěstovat.

Oznamujeme občanům, že si mohou zde na ÚM Častolovice vyzvednout známku na svoz komunálního odpadu pro rok 2019 a zdarma tašky EKO-KOM na tříděný odpad.

Oznamujeme občanům, že dne 30. ledna 2019 bude prodejna KONZUM Častolovice z důvodu konání inventury uzavřena.

Cihelna Kinský v Kostelci nad Orlicí přijme elektrikáře do směnného provozu . Pro více informací volejte na 383 823 701.