Kulturní komise ve spolupráci s městysem Častolovice Vás zve na Cestovatelskou přednášku o cestě kolem světa Žigulem v pátek 19. října 2018 od 19:00 hod. na sále U Lva v Častolovicích. Vstupné dobrovolné.

Kulturní komise ve spolupráci s městysem Častolovice Vás srdečně zvou na vystoupení NA STOJÁKA SE ŠKODA AUTO v sobotu 20. října 2018 od 19:00 hod. v Kulturním domě U Lva Častolovice. Hodinové vystoupení vybraných komiků z pořadu "Na Stojáka" plné zábavných výstupů s následnou autogramiádou a společným focením. Účinkující: Lukáš Pavlásek, Daniel Čech a Karel Hynek. Akci pořádá ŠKODA AUTO a. s. Vstup ZDARMA.

ZŠ a MŠ Častolovice organizuje SBĚR STARÉHO PAPÍRUOd 18. do 21. října 2018 bude přistaven kontejner na sběr papíru. Kontejner bude umístěn u dopravního hřiště. Výtěžek bude použit na nákup věcných odměn pro úspěšné žáky.