Vážení občané,

chci Vám ve jménu Spolku orientačních sportů Mamuti z Lipovky pozvat na sportovní událost, kterou budeme pořádat o víkendu 7. a 8. května 2016 v areálu Sokola Čestice. Jedná se o Český poháru v orientačních závodech na horských kolech (MTBO). Prostor závodu povede po lesních cestách mezi obcemi Světlá a Koryta tzn., že vaše obec je v blízkosti závodního prostoru.

Chci Vás tímto požádat o pozornost a schovívavost při projíždění závodníků. Starty sobotního i nedělního závodu začínají od 10 hod.

Zároveň Vás všechny zveme jako případné účastníky, neboť máme po oba dny připraveny závody pro širokou veřejnost.  Více o závodech naleznete na webu: www.mamutizlipovky.cz, nebo volejte na tel. č. 702 283 494, či pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za pořadatele Radek Sedlák