Městys Častolovice nabízí k pronájmu zavedenou zubní ordinaci ve frekventované části městyse od 1. 1. 2022.
Ordinace je funkčně vybavena s bezbariérovým přístupem, toaletou, čekárnou a příručním skladem. Nabízíme možnost přidělení obecního bytu.

Častolovice jsou malé městečko s překrásným zámkem a zámeckým parkem s 1650 obyvateli. V obci se nachází mateřská školka, úplná základní škola se školní družinou a poměrně rozšířenou novou zástavbou. V nedalekém rajonu se nachází výrobní závod ŠKODA Kvasiny. Do obce je možno využít vlakové spojení na trati Hradec Králové - Letohrad a autobusové spojení s přilehlými městy - Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou.
V případě zájmu je obec ochotna se spolupodílet na modernizaci zařízení ordinace.

Více informací na tel. číslech 736 761 998 nebo 602 104 632 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..