V rámci projektu realizovaného prostřednictvím Euroregionu Glacensis z Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko, jsme se zúčastnili ve dnech 22. 2. až 25. 2.2018 mezinárodního veletrhu cestovního ruchu ve Wroclavi. Na společném stánku s naším partnerem z gminy Walim jsme prezentovali turistické zajímavosti. Polský partner propagoval Walimské štoly z období druhé světové války, zámek Grodno, Soví hory a Bystřické jezero. My jsme za Častolovice představili novou historickou stezku, zámek Častolovice, Galerii Antonína Hudečka a Muzeum.

Od pátku 9. 3. do soboty 10. 3. se společně chystáme na veletrh cestovního ruchu, který bude hostit Hradec Králové v kongresovém sále Aldis.

V rámci projektu vznikla webová aplikace „Virtuální prohlídka Častolovic“, odkaz je umístěn na našich webových stránkách http://virtual.ou-castolovice.cz/cz/index.html , kde si můžete prohlédnout místa z historické stezky a podívat se na letecké panorama Častolovic ze čtyřech míst.

Ing. Zdeněk Praus, starosta městyse