Kalendář událostí

Vyhledat
Letní Kino Častolovice - promítání filmu Jedeme na teambuilding
pátek, 5. červenec 2024, 21:30
Letní Kino Častolovice JEDEME NA TEAMBUILDING 5. 7. 2024 komedie, ČR, Slovensko 108 min Co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu. Nová bláznivá komedie od tvůrců filmu Známí neznámí. Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení – do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. VSTUPNÉ: 120 Kč Od 21:30 hodin ve volnočasovém areálu Na Hřišti Přístupnost: od 15 let Občerstvení zajištěno. Změna programu vyhrazena. Projekce probíhá za každého počasí. Kapacita areálu omezena na 150 míst. Rezervace míst není možná. V čase projekce areál vyhrazen pouze pro Kino Častolovice. Pořádá Městys Častolovice, Masarykova 10, 517 50 Častolovice. V průběhu léta se můžete těšit na druhou část promítání Letního Kina Častolovice!
Místo Volnočasový areál Na Hřišti